3 počítačové hry, které musíte vyzkoušet!

Nudíte se doma a nevíte, co s načatým večerem? Nezbývá nám, než se po náročném dni stráveném doma nebo v práci uchýlit k něčemu, co nás zaručeně pobaví, rozproudí krev v žilách a na chvíli nám dovolí zapomenout na to, co se děje kolem nás – počítačové hry! Nabízíme pár tipů na bezvadné hry, které si bez problému zahrajete doma i tehdy, máte-li herní počítač do 20 000 Kč. Pokud jej nevlastníte, možná pro vás bude trochu složitější hry nainstalovat tak, abyste je mohli hrát v plné kvalitě. Patříte-li ke šťastlivcům s kvalitní grafickou kartou, která umožní skvělý vizuální zážitek a unese-li to váš počítač, tak směle do toho!

Počítačové hry

  1. World of tanks. Skvělá hra pro milovníky historie a historických vozidel. Díky této hře si můžete procvičit postřeh a také strategické a taktické myšlení. V imaginárních bitvách pak budete přímo drtit své nepřátele.
  2. PUBG neboli PlayerUnknown's Battlegrounds se většinou hraje online za přítomnosti více hráčů. I proto je potřeba mít silnější počítač, který vás dokáže po nezbytně nutnou dobu udržet v poli.
  3. Witcher 3 neboli Zaklínač 3 je hra pro všechny milovníky fantasy příběhů. Znáte-li postavu Zaklínače, budete jistě nadšeni z grafického zpracování všech otevřených prostor.